O Nas

Szkoły Centrum Edukacji Zawodowej powstały w 2004 roku i od tego czasu stały się wiodącą placówką w kształceniu zawodów medycznych i społecznych w regionie, umożliwiając zdobywanie wiedzy i umiejętności niezbędnych do wykonywania zawodów dostosowanych do zmieniających się potrzeb rynku pracy. Szkoły prowadzone są przez mgr Annę Pięcińską – doświadczonego pedagoga z długoletnim stażem.

O Co Nam Chodzi

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom lokalnego rynku edukacyjnego ciągle się rozwijamy i tworzymy nowe kierunki kształcenia. Jesteśmy otwarci na propozycje i oczekiwania słuchaczy, których zaufanie i zadowolenie są dla nas priorytetem.

O Naszej Szkole

Naszą misją jest stworzenie jak najlepszych warunków kształcenia w postaci odpowiedniej bazy dydaktycznej oraz specjalistycznych pracowni, które zostały oddane uczniom z dniem 1 września 2021 roku na osiedlu Słonecznym 14 w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Pracownie są wyposażone w specjalistyczny sprzęt medyczny zgodnie ze standardami. Zajęcia odbywają się w małych 10-15 osobowych grupach co przekłada się na lepsze efekty kształcenia.

Nauczanie na każdym kierunku kształcenia zostało powierzone wysoce wykwalifikowanej kadrze. Współpraca realizowana z lokalnymi pracodawcami poszerza naszą ofertę edukacyjną, podnosi jej atrakcyjność i rolę w środowisku, w którym funkcjonuje oraz przyczynia się do bardzo wysokiej zdawalności egzaminów zawodowych.

O Naszej Ofercie

Obecnie nasza oferta obejmuje możliwość zdobycia ciekawych i poszukiwanych na rynku pracy zawodów nie tylko w branży opieki zdrowotnej. Poszerzając naszą ofertę o nowe zawody staramy się budować również więź emocjonalną z otoczeniem, poszerzamy wiedzę o wartościach zdrowia człowieka, wyzwalając tym samym odpowiedzialność za zdrowie swoich bliskich jak i otaczających nas ludzi.

mgr Anna Pięcińska​

Zastępca dyrektora

mgr Sylwia Wilczak
Nasza Wizja

Dlaczego My?

Szkoły Centrum Edukacji Zawodowej powstały w 2004r, prowadzone są przez mgr Annę Pięcińską – doświadczonego pedagoga z długoletnim stażem. Nasza Szkoła może pochwalić się wysoką zdawalnością egzaminów maturalnych i zawodowych.
Różne tryby nauki

Oferujemy naukę w trybie zaocznym, stacjonarnym lub dziennym w zależności od kierunku kształcenia.

Nauka w małych grupach

Proponujemy naukę w kameralnym gronie z naciskiem na kształcenie praktyczne.

Doskonałe zaplecze

Gwarantujemy dobre przygotowanie do egzaminów zawodowych i maturalnych dzięki doświadczonej kadrze pedagogicznej. Informatyki uczymy w doskonale wyposażonych pracowniach komputerowych.